فارس هفته آینده را با باران آغاز می‌کند
فارس هفته آینده را با باران آغاز می‌کند

مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: آسمان استان از شنبه۲۵ آبان ۹۸ شاهد بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای خواهد بود. به گزارش پگاه خبر به نقل از ایرنا فارس ، مسعود دهملایی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: براساس نقشه‌های هواشناسی هوای استان فارس امروز صاف و آفتابی است […]

مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: آسمان استان از شنبه۲۵ آبان ۹۸ شاهد بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای خواهد بود.

به گزارش پگاه خبر به نقل از ایرنا فارس ، مسعود دهملایی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: براساس نقشه‌های هواشناسی هوای استان فارس امروز صاف و آفتابی است و از جمعه(فردا) به تدریج ابری خواهد شد.
وی ادامه داد: از بامداد شنبه تا اواسط هفته آینده بتدریج با نفوذ سامانه بارشی از سمت شمال غرب استان شاهد بارندگی و گاهی رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای به ویژه در مناطق نیمه شمالی، مرکز و غرب خواهیم بود.
در بارندگی گذشته در استان فارس، بوانات با سه و ۶ دهم میلیمتر بیشترین و جهرم با یک دهم میلیمتر کمترین میزان بارش‌ را به خود اختصاص داد.
همچنین در سپیدان یک و هفت دهم، ارسنجان سه دهم، جهرم یک دهم، خفر هفت دهم، درودزن ۲ دهم، زرین دشت ۶ دهم، شیراز هفت دهم، فسا ۲ دهم، داراب ۹ دهم، فیروزآباد ۲ و یک دهم، قیر و کارزین ۲ دهم و کازرون ۶ دهم میلیمتر باران بارید.