کد خبر:2531
پ

سه عضو یک خانواده در اسلام آباد غرب به قتل رسیدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان اسلام‌آبادغرب خبر داد و گفت: قاتل پس از ارتکاب این جنایت متواری شده است. پایگاه خبری پلیس پنجشنبه شب به نقل از سرهنگ محمدرضا آمویی اعلام کرد: حوالی ساعت ۱۸ امروز وقوع یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان اسلام‌آبادغرب خبر داد و گفت: قاتل پس از ارتکاب این جنایت متواری شده است.

پایگاه خبری پلیس پنجشنبه شب به نقل از سرهنگ محمدرضا آمویی اعلام کرد: حوالی ساعت ۱۸ امروز وقوع یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهرستان اسلام آبادغرب به پلیس گزارش شد.

وی افزود: ماموران به سرعت در محل حادثه حاضر شده و پس از بررسی های لازم مشخص شد سه عضو یک خانواده با شلیک گلوله جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد فرد ضارب، داماد سابق خانواده بوده که به دنبال کینه توزی و اختلافات شخصی گذشته به در منزل آنها مراجعه و اقدام به تیراندازی کرده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: فرد تیرانداز در این حمله مرگبار، همسر سابق و دختر سه ساله وی و همچنین مادر همسر سابق خود را به ضرب گلوله کشته و بلافاصله از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه قاتل، فردی سابقه دار است، تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای یافتن قاتل فراری آغاز کرده اند.

سرهنگ آمویی در پایان با ابراز تاسف از وقوع این جنایت هولناک، تاکید کرد: چنین افرادی راه گریز نداشته و دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید