سه عضو یک خانواده در اسلام آباد غرب به قتل رسیدند
سه عضو یک خانواده در اسلام آباد غرب به قتل رسیدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان اسلام‌آبادغرب خبر داد و گفت: قاتل پس از ارتکاب این جنایت متواری شده است. پایگاه خبری پلیس پنجشنبه شب به نقل از سرهنگ محمدرضا آمویی اعلام کرد: حوالی ساعت ۱۸ امروز وقوع یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان اسلام‌آبادغرب خبر داد و گفت: قاتل پس از ارتکاب این جنایت متواری شده است.

پایگاه خبری پلیس پنجشنبه شب به نقل از سرهنگ محمدرضا آمویی اعلام کرد: حوالی ساعت ۱۸ امروز وقوع یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهرستان اسلام آبادغرب به پلیس گزارش شد.

وی افزود: ماموران به سرعت در محل حادثه حاضر شده و پس از بررسی های لازم مشخص شد سه عضو یک خانواده با شلیک گلوله جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد فرد ضارب، داماد سابق خانواده بوده که به دنبال کینه توزی و اختلافات شخصی گذشته به در منزل آنها مراجعه و اقدام به تیراندازی کرده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: فرد تیرانداز در این حمله مرگبار، همسر سابق و دختر سه ساله وی و همچنین مادر همسر سابق خود را به ضرب گلوله کشته و بلافاصله از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه قاتل، فردی سابقه دار است، تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای یافتن قاتل فراری آغاز کرده اند.

سرهنگ آمویی در پایان با ابراز تاسف از وقوع این جنایت هولناک، تاکید کرد: چنین افرادی راه گریز نداشته و دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.