دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سروستان
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سروستان

فرمانده انتظامی سروستان از دستگیری فردی خبر داد که مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود. سرهنگ “عبدالرسول مجتهدی” در گفت‌وگو با خبرنگار پگاه خبر، بیان کرد: به دنبال ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری از طریق سایت دیوار به پلیس آگاهی، رسیدگی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران […]

فرمانده انتظامی سروستان از دستگیری فردی خبر داد که مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ “عبدالرسول مجتهدی” در گفت‌وگو با خبرنگار پگاه خبر، بیان کرد: به دنبال ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری از طریق سایت دیوار به پلیس آگاهی، رسیدگی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در اظهارات اولیه عنوان داشت از طریق سایت دیوار مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تحت عنوان اخذ بورسیه تحصیلی پیراپزشکی خارج از کشور به حساب مالک خط تلفن اعلامی در سایت واریز کردم که پس از آن نامبرده دیگر جوابگو تلفن نبود.

فرمانده انتظامی سروستان خاطر نشان کرد: ماموران پس از تحقیقات فنی و تخصصی مطلع شدند که متهم در یکی از استان‌های غربی کشور مخفی می باشد.

سرهنگ “مجتهدی” خاطر نشان کرد: ماموران با اخذ نیابت قضائی به آن استان اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به شهرستان سروستان انتقال دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات فنی و تخصصی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی اقرار کرد، گفت: این کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی سروستان عنوان داشت: خواسته ما از مردم این است که فریب افراد سودجو در سایت‌ها نخورند و کسانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند برای پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند.