کانون های مساجد فارس میزبان عاشقان رسول الله (ص) و صادق آل محمد (ص) می شوند
کانون های مساجد فارس میزبان عاشقان رسول الله (ص) و صادق آل محمد (ص) می شوند

حجت الاسلام امیدی از اجرای برنامه های هفته وحدت در بیش از یک هزار و ۲۰۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد استان فارس خبر داد و گفت: جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) در کانون های مساجد فارس برگزار می شود. حجت الاسلام «حسین امیدی»، با اشاره […]

حجت الاسلام امیدی از اجرای برنامه های هفته وحدت در بیش از یک هزار و ۲۰۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد استان فارس خبر داد و گفت: جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) در کانون های مساجد فارس برگزار می شود.

حجت الاسلام «حسین امیدی»، با اشاره به اجرای برنامه های هفته وحدت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس، به خبرنگار پگاه خبر گفت: همزمان با فرارسیدن هفته وحدت برنامه های ویژه ای در مساجد استان به همت اصحاب و مدیران کانون های مساجد برگزار شد که امامان جماعت در این خصوص و ویژگی های بارز نبی مکرم اسلام (ص) به عنوان «اسوه حسنه» به تعبیر قرآن کریم سخنرانی کردند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس با اشاره به اجرای برنامه های هفته وحدت در بیش از یک هزار و ۲۰۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد استان، خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه های صلواتی توزیع شربت و شیرینی، مجالس جشن و مدیحه سرایی، شب شعر، مسابقات هنری و فرهنگی، جلسه های هفتگی با محوریت سیره و سنن نبوی در این هفته در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) ۲۳ و ۲۴ آبان ماه همزمان با مغرب و عشا در کانون های مساجد فارس برگزار می شود که شامل تلاوت قرآنی، سخنرانی، مداحی، اجرای سرود، برنامه های شاد و شعر خوانی است.

حجت الاسلام امیدی همچنین یادآور شد: محافل قرآنی، اهدای ثواب طرح «تلاوت نور» به پیشگاه نورانی حضرت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اهدای هدیه به هم نامان «محمد»، «امین»، «جعفر» و «صادق»، توزیع گل و شیرینی و نمایشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی نیز اجرا می شود.