کد خبر:24705
پ
توسط شهردار شیراز :

انتصاب مدیر کل وصول درآمد و دو سرپرست سازمان شهرداری

شهردار شیراز با صدور احکامی جداگانه مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری شیراز، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و سرپرست سازمان مدیریت آرامستانها را منصوب کرد.

به گزارش پگاه خبر؛سید احسان اصنافی با صدور حکمی امید گشتاسبی به سمت مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری شیراز منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی شهردار شیراز بر مواردی همچون تدوین سیاست ها و برنامه های کلان درآمدی شهرداری، نظارت بر پیگیری و اقدام قانونی جهت وصول مطالبات درآمدی، نظارت بر طراحی، تشکیل و به هنگام سازی بانک اطلاعات درآمدی و املاک شهر و انجام ممیزی های دوره ای، نظارت بر نگهداری و کنترل حساب های درآمدی شهرداری، سیاست گذاری و هدایت جهت شناخت منابع جدید و پایدار درآمدی و تهیه و تدوین روش های وصولی آن و … تاکید شده است.
پیش از این محمودرضا مهرجهانیان مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری شیراز بود.

سید احسان اصنافی با صدور حکمی حمیدرضا هاشم پور صادقیان را به سمت سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز منصوب کرد.

در حکم سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بر مواردی همچون استقرار نظامهای بهبود کیفیت سازمان، مدیریت ایجاد سیستمهای مورد نیاز شهرداری الکترونیک، ایجاد و توسعه انواع شبکه های رایانه ای مورد نیاز شهرداری، بسط و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات الکترونیک در شهرداری، فراهم سازی زمینه و امکانات لازم جهت توسعه شهر و شهرداری الکترونیک تاکید شده است.
پیش از این سعید حیدری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز بود.

همچنین شهردار شیراز در حکمی دیگر غلامرضا شریف را به سمت سرپرست سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی سید احسان اصنافی به غلامرضا شریف بر مواردی همچون نظارت بر تهیه طرح های عمرانی و اجرای آن در آرامستانها، نظارت بر تدوین دستورالعمل های مناسب بهداشتی و زیست محیطی جهت نگهداری، تغسیل و تدفین اموات و نظارت بر اجرای آن، کنترل و نظارت بر امور غسالخانه ها و سردخانه های آرامستانها و … تاکید شده است. پیش از این علی پارسازاد رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز بود.
انتهای پیام/ابراهیم عباسی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید