دعوت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم برای شرکت در رسم نیکوی اهدای خون
دعوت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم برای شرکت در رسم نیکوی اهدای خون

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن مراجعه به پایگاه انتقال خون و اهدای خون به بیماران، از عموم مردم دعوت کرد تا به دلیل شرایط بحرانی ذخیره های خونی استان، با اهدای خون خود، در نجات جان بیماران سهیم شوند. به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن مراجعه به پایگاه انتقال خون و اهدای خون به بیماران، از عموم مردم دعوت کرد تا به دلیل شرایط بحرانی ذخیره های خونی استان، با اهدای خون خود، در نجات جان بیماران سهیم شوند.

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» در حاشیه حضور در ساختمان شماره دو سازمان انتقال خون و اهدای خون به بیماران، با اشاره به اهمیت وجود ذخیره های خون و فرآورده های خونی در چرخه درمان بیماران و به ویژه موارد اورژانسی که به شکل فوری نیازمند دریافت خون هستند، از عموم مردم استان فارس خواست تا به پایگاه های انتقال خون استان رفته و در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

او با اشاره به حجم بالای مراجعه بیماران به مراکز درمانی شیراز و مشکلات جدی بیمارستان ها برای انجام جراحی های اورژانسی و موارد نیازمند به خون، بر ضرورت مشارکت خودجوش تمامی افراد واجد شرایط اهدای خون در این حرکت نیک اندیشانه تاکید کرد.