کد خبر:22805
پ
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زرین دشت:

۱۴ دوره آموزشی در جمعیت هلال احمر شهرستان زرین دشت برگزارشد

به گزارش پگاه خبر؛رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زرین دشت گفت: ۱۴ دوره آموزشی و فراگیری ۱۰۰ نفر از این دوره ها جز برنامه آموزشی شش ماهه اول امسال بوده است . عبدالرحیم رهنما با اعلام این خبر تصریح کرد: با وجود شیوع بیماری همه گیر کرونا و محدودیت در برگزاری دوره های حضوری، ۱۴ […]

به گزارش پگاه خبر؛رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زرین دشت گفت: ۱۴ دوره آموزشی و فراگیری ۱۰۰ نفر از این دوره ها جز برنامه آموزشی شش ماهه اول امسال بوده است .
عبدالرحیم رهنما با اعلام این خبر تصریح کرد: با وجود شیوع بیماری همه گیر کرونا و محدودیت در برگزاری دوره های حضوری، ۱۴ دوره آموزشی در شهرستان برگزار شد .
وی با بیان اینکه دوره های برگزار شده مربوط به امداد و کمکهای اولیه، آمادگی در برابر مخاطرات و پایه داوطلبی بوده است، همچنین از اعطای گواهی به ۱۰۰ نفر از قبول شدگان گفت .
رئیس جمعیت هلال احمر زرین دشت ادامه داد: ۱۲ برنامه آگاه سازی و اطلاع رسانی آموزش همگانی، برگزاری ۲ دوره ویژه طلاب با شرکت ۱۸ نفر، برگزاری ۲ دوره آموزش ویژه عشایر، ۷ دوره در خانه های هلال، اطلاع رسانی و آموزش های مربوط به پیشگیری از کرونا در فضای مجازی ویژه عموم و تهیه ۵ مورد اینفوگرافیک و پوستر و همچنین توزیع بین ۲۰۰ نفر از دیگر فعالیت های این شعبه می باشد .

انتهای پیام/ابراهیم عباسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید