فرمانده انتظامی استان فارس :کسانی که می خواهند بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند، کافر هستند
فرمانده انتظامی استان فارس :کسانی که می خواهند بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند، کافر هستند

مراسم جشن هفته وحدت با حضور مسئولان و مردم در مسجد رسول اکرم (ص) اهل سنت شیراز برگزار شد. به گزارش پگاه خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این مراسم آیت الله ” لطف الله دژکام” نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، سردار “رهام بخش حبیبی” فرمانده انتظامی استان […]

مراسم جشن هفته وحدت با حضور مسئولان و مردم در مسجد رسول اکرم (ص) اهل سنت شیراز برگزار شد.

به گزارش پگاه خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این مراسم آیت الله ” لطف الله دژکام” نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، سردار “رهام بخش حبیبی” فرمانده انتظامی استان و معاونان و رؤسای پلیس های تخصصی، شیخ “عبدالوهاب خواجوی” امام جمعه اهل تسنن مسجد رسول اکرم (ص)،  جمعی از مسئولان لشکری و کشوری، علمای اهل تشیع و تسنن و تعداد کثیری از مردم حضور داشتند.

سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس طی سخنانی در این مراسم، ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر بزرگ اسلام(ص) و امام جعفر صادق (ع)، بر شناخت سیره پیامبر اسلام و عمل به آن تأکید کرد و افزود: دشمنان همواره سعی دارند بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند ولی با وجود رهبر بصیر و آگاه انقلاب اسلامی همه توطئه های آنان خنثی می شود.

وی گفت: کسانی که می خواهند بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند، کافر هستند و همه ما به وحدت و یکی بودن نیاز داریم تا رنگ خدایی در جامعه رشد پیدا کند.

شایان ذکر است دیگر سخنرانان این مراسم نیز با تأکید بر حفظ و تقویت وحدت در بین مسلمانان جهان بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان اسلام تأکید کردند.