کد خبر:22241
پ

آیین تکریم و معارفه استاندارجدید فارس درحرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود

 آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید فارس روز دوشنبه ۱۲ مهرماه ساعت ۱۶ در شبستان حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش پگاه خبر؛ آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید فارس روز دوشنبه ۱۲ مهرماه ساعت ۱۶ در شبستان حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود.

براین اساس و طبق آنچه تاکنون اعلام شده این مراسم با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان فارس و دیگر مسئولان استانی برگزار می‌شود.

با استقرار دولت تعیین و تغییر استانداران نیز همواره مورد توجه بوده که درباره استان فارس نیز این موضوع صدق می‌کرد. گزینه‌های احتمالی زیادی برای تصدی پست استانداری فارس به گوش می‌رسید و گمانه‌زنی‌های بسیاری نیز در این باره در فضای مجازی و محافل مختلف انجام می‌شد تا اینکه ۷ مهرماه محمد هادی ایمانیه به عنوان استاندار فارس معرفی شد.

ایمانیه متولد سال ۱۳۴۱ در شیراز و فوق تخصص گوارش اطفال است. وی سابقه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز را بیش از یک دهه در کارنامه خود دارد. وی در ابتدای معرفی وزرای دولت یکی از گزینه‌های تصدی پست وزارت بهداشت نیز بود.  وی همچنین در زمان اوج شیوع بیماری کرونا در قرارگاه بهداشتی احمد‌بن‌موسی(ع) حضور پیدا کرد و نقش مهمی در کنترل این بیماری در استان فارس ایفا کرد.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (۱۳۸۴-۱۳۸۱)؛ معاون درمان و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (۱۳۸۱-۱۳۷۸)؛ رئیس بیمارستان نمازی شیراز (۱۳۷۸-۱۳۷۵)؛ عضو کمیته آموزش پزشکی جامعه‌نگر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز (۱۳۸۰)؛ سرپرستی شاخه درمان کمیته امنیت اجتماعی استان فارس (۱۳۷۸-۱۳۷۷)؛ رئیس بیمارستان شهید بهشتی (۱۳۷۳) بخش دیگری از کارنامه ایمانیه است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید