کد خبر:21351
پ
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی کرونا:

تامین زیرساخت‌های لازم جهت بازگشایی مدارس

به گزارش پگاه خبر؛عبدالرضا قاسم پور بعد از ظهر یکشنبه در نشستی خبری که به صورت مجازی برگزار شد، بیان کرد: مدارس تا زمانی که زیرساخت‌های لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در آنها ایجاد نشود بازگشایی نخواهند شد این موضوع یکی از اصلی ترین مصوباتی است که رئیس جمهور دولت سیزدهم به آن […]

به گزارش پگاه خبر؛عبدالرضا قاسم پور بعد از ظهر یکشنبه در نشستی خبری که به صورت مجازی برگزار شد، بیان کرد: مدارس تا زمانی که زیرساخت‌های لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در آنها ایجاد نشود بازگشایی نخواهند شد این موضوع یکی از اصلی ترین مصوباتی است که رئیس جمهور دولت سیزدهم به آن تاکید داشته است.

وی اضافه کرد: از آغاز همه گیری کرونا تاکنون بالغ بر ۵۵٨ هزار برگ جریمه در استان فارس صادر شده و ٧ دستگاه دولتی نیز به علت تخلفات به هیأت تخلفات اداری معرفی شده‌اند.

معاون استاندار فارس افزود: ١٠ هزار واحد صنفی نیز به علت عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تاکنون پلمپ شده‌اند.

او یادآور شد: روز شنبه مورخ ٣٠ مرداد ماه آخرین روز تعطیلات شش روزه است اما ممنوعیت رفت و آمد بین شهری تا ۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

به گفته این مقام مسئول ٩۵ درصد از تخت‌های ویژه کرونا در فارس اشغال شده و ٣۶ درصد از تست‌های کرونا در فارس نیز مثبت می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید