کد خبر:21344
پ
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس خبر داد:

پایان تعطیلات کرونایی /پنج شنبه ها تعطیل نیست

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس خبر داد: ساعت کار ادارات سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی بانکها و شهرداری ها از اول شهریور ماه به روابط سابق یعنی از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۴.۳۰ باز میگردد.

به گزارش پگاه خبر؛معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس،عبدالرضا قاسم پور عنوان کرد: ساعت کار ادارات سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی بانکها و شهرداری ها از اول شهریور ماه به روابط سابق یعنی از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۴.۳۰ باز میگردد.

قاسم پور با بیان اینکه در دو ماه گذشته به علت مدیریت مصرف برق ساعت به ۷تا۱۳ تغییر کرده و پنج شنبه ها تعطیل اعلام شده بود، اظهار کرد: این شرایط از دوشنبه یکم شهریور ماه به روال سابق باز می‌گردد و پنج شنبه ها نیز کارکنان دولت باید در محل کار خود حاضر باشند.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا همچنین عنوان کرد: متناسب با رنگ‌بندی کرونایی هر شهر دورکاری کارکنان دولت باید اعمال شود.
وی با بیان اینکه مدیران مکلف به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند، خاطرنشان کرد: در شهرهای قرمز ادارات و سازمان ها با ۳۰ درصد در شهرهای نارنجی با ۵۰ درصد و در شهرهای زرد با ۷۰ درصد ظرفیت باید فعالیت کنند.
قاسم پور بیان کرد: تعطیلات شش روزه نیز از یکشنبه سی و یکم مرداد ماه پایان می‌یابد و همه ادارات نهادها و سازمان ها ، بانکها و موسسات عمومی و غیر دولتی باید فعالیت و خدمات دهی را آغاز کنند.

انتهای پیام/

منبع
پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید