کد خبر:20771
پ

اپل در حال برنامه ریزی برای تولید محصولات به شکل تمام ۵Gسال ۲۰۲۲ است

به گزارش پگاه خبر؛شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای تولید محصولات خود به شکل  تمام ۵G برای سال ۲۰۲۲ است و از جمله این محصولات می‌توان به مدل SE اشاره کرد.  طی سال گذشته اپل اولین خط تلفن مجهز به ۵G خود را معرفی کرد و منطقی است که این روند به مدل‌های آینده […]

به گزارش پگاه خبر؛شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای تولید محصولات خود به شکل  تمام ۵G برای سال ۲۰۲۲ است و از جمله این محصولات می‌توان به مدل SE اشاره کرد.

 طی سال گذشته اپل اولین خط تلفن مجهز به ۵G خود را معرفی کرد و منطقی است که این روند به مدل‌های آینده این برند  نیز منتقل شود.

اکنون گزارش شده است که آیفون‌های سال آینده از تمام مدل‌های ۵G شامل یک آیفون SE سطح ۵ با چیپ ست A۱۵ و اتصال ۵G طراحی شده است.

گفته می‌شود این دستگاه پنل ال سی دی  ۴.۷ اینچی خود را حفظ کرده و همان سبک آیفون ۸ را به همراه خواهد داشت و انتظار می‌رود در نیمه اول سال ۲۰۲۲ روانه بازار شود.

همچنین انتظار می‌رود اپل تا سال ۲۰۲۲ از فروش آیفون مینی خود که در طی سال گذشته فروش ناامیدکننده‌ای داشته است، استفاده کند و یک محصول مینی نیز در پاییز امسال روانه بازار شود. با نگاهی به سری آیفون‌های ۲۰۲۱، Nikkei Asia گزارش داد که اپل ممکن است یک مدل غیر پرو ۶.۷ اینچی با قیمت مناسب‌تر به بازار عرضه کند. همچنین انتظار می‌رود نیمه دوم سال ۲۰۲۱ مک بوک پرو و ایرپادز جدیدی به بازار بیاید.

انتهای پیام/

 

منبع
انتخاب
کلیدواژه : آیفون SEشرکت اپل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید