کد خبر:20761
پ

تلاش در تجلی بارقه های هنر ملی دینی در سومین حرم اهل بیت علیه السلام

به گزارش پگاه خبر؛ نشست صمیمی سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس با مسئول جدید حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان فارس برگزار شد. سردار بوعلی در این جلسه با تاکید بر تلاش در تجلی بارقه های هنر ملی دینی در سومین حرم اهل بیت علیه السلام، عنوان کرد: با […]

به گزارش پگاه خبر؛ نشست صمیمی سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس با مسئول جدید حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان فارس برگزار شد.
سردار بوعلی در این جلسه با تاکید بر تلاش در تجلی بارقه های هنر ملی دینی در سومین حرم اهل بیت علیه السلام، عنوان کرد: با شناسایی نقاط قوت و ضعف استان فارس با بهره‌گیری از نقطه نظرات هیات اندیشه‌ورز باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.
وی با اشاره به استفاده از ظرفیت های بیشتر سازمان بسیج هنرمندان فارس در نقشه مهندسی فرهنگی هنری استان فارس، اظهار داشت: شناسایی استعداد های نخبه هنری در استان فارس و حمایت از آنها در تولید آفرینش هنر متعهد و انقلابی فارس باید از اولویت‌های دستگاه‌های فرهنگی هنری ما باشد.
فرمانده سپاه فجر استان فارس نگاه راهبردی سازمان بسیج هنرمندان را به عنوان نماینده سپاه فجر فارس در حمایت و هم افزایی با دستگاه های فرهنگی و هنری استان را خواستار شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید