مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس مطرح کرد؛ نقش کلیدی سازمان‌های مردم نهاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس مطرح کرد؛ نقش کلیدی سازمان‌های مردم نهاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

  سرهنگ «کوشکی» بابیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه دفاع مقدس می‌توانند در حوزه دفاع مقدس نقش کلیدی داشته باشند، گفت: این نهادها برگرفته از مردم و برای مردم هستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس، سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار […]

 

سرهنگ «کوشکی» بابیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه دفاع مقدس می‌توانند در حوزه دفاع مقدس نقش کلیدی داشته باشند، گفت: این نهادها برگرفته از مردم و برای مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس، سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس پیش از ظهر امروز در جلسه گردهمایی مدیران سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه ایثار و شهادت با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد بنا به شرایط و جایگاهی که از آن برخوردارند در حوزه های فعالیتی خود می توانند نقش آفرین باشند، اظهارداشت: این سازمان ها برگرفته از مردم هستند و وابستگی به نهادهای دولتی ندارند و به صورت خود جوش به فعالیت می پردازند.

وی ادامه داد: باید از این نهادها حمایت شود تا در مسائلی که نهادهای دولتی توان حل انها را نداریم وارد میدان شده و فعالیت نمایند.

کوشکی بیان داشت: باید از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه دفاع مقدس پشتیبانی و از آنها حمایت کرد چرا که انها می توانند در حوزه ایثار و شهادت نقش آفرین باشند و نقش آنها نیز کلیدی است و عموم مردم نیز بسیار راحت تر می توانند با این سازمان ها ارتباط برقرار کنند.

وی افزود: این اداره کل در نظر دارد از تمامی سازمان های مردم نهاد دارای مجوز رسمی حمایت کند تا بتوانند در راستای ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت قدم های ارزشمندی را برداشته و تلاش کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس تصریح کرد: در جهت بهبود فعالیت های این سازمان ها باید کمیته های مختلفی در حوزه های فعالیت آنها و با عضویت خود اعضای سازمان ها تشکیل شود تا مشکلات پیشروی این سازمان ها برطرف شود و در جهت انجام فعالیت ها دغدغه نداشته باشند.

کوشکی گفت: در نظر داریم در تمامی شهرستان های استان یک سازمان مردم نهاد فعال در حوزه دفاع مقدس داشته باشیم تا مشکلات و مسائل حوزه دفاع مقدس را در شهرستان ها پیگیری نمایند.

در این جلسه تمامی اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات خود پیرامون فعالیت های سازمان های مردم نهاد پرداختند.

انتهای پیام/