زلزله شمال غرب کشور در قزوین خسارت جانی و مالی نداشت
زلزله شمال غرب کشور در قزوین خسارت جانی و مالی نداشت

براساس ارزیابی‌های انجام شده، زلزله بامداد امروز جمعه در شمال غرب کشور، در استان قزوین خسارت جانی و مالی به دنبال نداشت. به گزارش پگاه خبر به نقل از ایرنا ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: زمین لرزه نسبتا شدید (۵.۹) ریشتری که بامداد جمعه […]

براساس ارزیابی‌های انجام شده، زلزله بامداد امروز جمعه در شمال غرب کشور، در استان قزوین خسارت جانی و مالی به دنبال نداشت.

به گزارش پگاه خبر به نقل از ایرنا ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: زمین لرزه نسبتا شدید (۵.۹) ریشتری که بامداد جمعه ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه در حوالی ترک و سراب آذربایجان شرقی بوقوع پیوست تقریبا در تمامی نقاط استان قزوین نیز احساس شد.

قدرت الله مهدیخانی اظهار داشت: براساس ارزیابی های انجام شده و گزارشات دریافتی از بخشداران در نقاط مختلف استان، خوشبختانه این حادثه طبیعی در استان قزوین هیچ خسارتی به همراه نداشته است.

وی ادامه داد: البته در سطح فضای مجازی چند فیلم منتشر شده که نشان از ترک خوردگی چندین واحد مسکونی در شهرستان البرز دارد که مشخص نیست عامل آن زلزله بامداد امروز بوده است و یا خیر و در صورت درخواست مالکان، کارشناسان مدیریت بحران می توانند برای بررسی موضوع در محل حاضر شوند.

این مسئول گفت: به دنبال زلزله بامداد جمعه، تمامی نیروهای امدادی استان قزوین در حالت آماده باش کامل قرار دارند.