کد خبر:17915
پ
استاندارفارس:

۳۲۷ بنگاه اقتصادی سال گذشته دراستان به بهره برداری رسیده است

به گزارش پگاه خبر؛دکترعنایت اله رحیمی در جلسه دیدار با مدیران عامل بانک‌های استان با گرامی داشت سال نو و با بیان اینکه در سال گذشته هماهنگی خوبی میان بانک‌ها و دستگاهای اجرایی انجام گرفته افزود‌: ضروری است تا نسبت به خدمات انجام گرفته به واحدهای تولیدی اطلاع رسانی شود و در این زمینه در […]

به گزارش پگاه خبر؛دکترعنایت اله رحیمی در جلسه دیدار با مدیران عامل بانک‌های استان با گرامی داشت سال نو و با بیان اینکه در سال گذشته هماهنگی خوبی میان بانک‌ها و دستگاهای اجرایی انجام گرفته افزود‌: ضروری است تا نسبت به خدمات انجام گرفته به واحدهای تولیدی اطلاع رسانی شود و در این زمینه در سال گذشته بیش از ۳۲۷ بنگاه اقتصادی در استان به بهره برداری رسیده است.
وی خاطر نشان کرد : در سال ۹۹ روزانه یک واحد تولیدی در فارس راه اندازی شده که نشان از اشتیاق سرمایه گذاران و تسهیل در امور مربوطه دارد.
نماینده عالی دولت در استان فارس از احیا ۱۹۵ واحدهای غیر فعال در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت : باید به گفتمان مشترک در جامعه کارآفرین و سرمایه گذاری برسیم زیرا بانک ها بنگاهی اقتصادی اند به دنبال تامین منافع.
رحیمی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: افت و خیز های اقتصادی در اختیار سرمایه گذاران نیست و تحمیلی است وبه همین دلیل باید پیش بینی لازم برای پاسخگویی به مطالبات بانکی انجام پذیرد.
استاندار فارس کاهش فعالیت های غیر ضروری در اعطای تسهیلات و شناسایی موانع پیش روی بانک‌ها را از جمله اهداف در سال ۹۹ بر شمرد و گفت: بانک‌ها موانع تولید را احصا کنند
عملکرد بانک های عامل استان در سال ۹۹ مثبت است.
وی با بیان اینکه فارس هنوزاستانی صنعتی نشده است افزود: تشکیل صندوق های پروژه ای و استفاده و ازقوانین تهاتر دنبال شود.
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش مدیر عامل بانک های استان پایان یافت.

انتهای پیام/

منبع
پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید