کد خبر:16876
پ
استاندار فارس:

برگزاری انتخابات سالم وحفاظت از آرای مردم وظیفه دولت است 

به گزارش پگاه خبر؛دکترعنایت الله رحیمی در جلسه ستاد انتخابات فارس با بیان اینکه برگزاری انتخابات یکی از فرازهای مهم در جمهوری اسلامی به شمار می‌رود گفت: برگزاری انتخابات سالم، ایمن و پرشور  از جمله وظایف وزارت کشور به شمار می‌رود که باید برمبنای قوانین دنبال شود. استاندارفارس،باتاکید بر لزوم بهره گیری از افرادی امین […]

به گزارش پگاه خبر؛دکترعنایت الله رحیمی در جلسه ستاد انتخابات فارس با بیان اینکه برگزاری انتخابات یکی از فرازهای مهم در جمهوری اسلامی به شمار می‌رود گفت: برگزاری انتخابات سالم، ایمن و پرشور  از جمله وظایف وزارت کشور به شمار می‌رود که باید برمبنای قوانین دنبال شود.

استاندارفارس،باتاکید بر لزوم بهره گیری از افرادی امین و معتمد در روند برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد: حفاظت از آرا و اعتماد مردم  و دولت وظیفه ما است و در این راستا  در برخورد با متخلفان هیچ چشم پوشی نباید کرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر لزوم احترام به انتخاب مردم در عهده داری دولت افزود: مردم تشخیص میدهند که عهده دار این مسئولیت خطیر چه شخصی باشد.

رحیمی برنامه ریزی در همه سطوح اجرایی و دقت در انتخاب عوامل اجرایی را از ضروریات کاری در این زمینه بیان و اضافه کرد: باید نقص های قبلی مشخص و رفع شود و ما باید برای برگزاری انتخابات آبرو مند تلاش کنیم.

در این جلسه احکام روسای کمیته های چند گانه انتخابات استان فارس اعطا شد.

انتهای پیام/

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید