کد خبر:16700
پ
استاندار فارس اعلام کرد؛

استان فارس میزبان میهمانان نوروزی نخواهد بود

به گزارش پگاه خبر؛دکترعنایت الله رحیمی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد استانی کرونا در فارس گفت: افزایش رفت و آمدها و مسافرت‌های غیر ضرور باعث شده وضعیت کرونایی استان بار دیگر از وضعیت آبی خارج شود. استاندار فارس گفت: نوروز امسال مانند سال گذشته محدودیت سفرهای نوروزی به استان فارس و شهر شیراز […]

به گزارش پگاه خبر؛دکترعنایت الله رحیمی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد استانی کرونا در فارس گفت: افزایش رفت و آمدها و مسافرت‌های غیر ضرور باعث شده وضعیت کرونایی استان بار دیگر از وضعیت آبی خارج شود. استاندار فارس گفت: نوروز امسال مانند سال گذشته محدودیت سفرهای نوروزی به استان فارس و شهر شیراز اعمال خواهد شد.

وی با تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در استان گفت: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در استان بایستی ادامه یابد تا وضعیت کرونایی استان بهتر شود.

استاندار فارس گفت: باید محدودیت‌ها در دستور کار قرار بگیرد و مدیران باید با جدیت در اعمال این محدودیت‌ها نقش آفرینی کنند.

رحیمی افزود: با توجه به رنگ بندی کرونایی در نقاط مختلف استان باید تدابیر خاص انجام شود تا وضعیت در شهرستان‌های زرد و نارنجی رفته رفته بهتر شود.

انتهای پیام/

منبع
مهر
کلیدواژه : محدودیتنوروز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید