دستگیری عامل انتشار فراخوان تجمع اعتراض آمیز در کوار
دستگیری عامل انتشار فراخوان تجمع اعتراض آمیز در کوار

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: عامل انتشار فراخوان تجمع اعتراض به کشته شدن راننده وانت پراید حامل کالای قاچاق در جاده کوار-شیراز توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. به گزارش پگاه خبر به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: روز گذشته فراخوانی مبنی بر تجمع اعتراضی در خصوص کشته […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: عامل انتشار فراخوان تجمع اعتراض به کشته شدن راننده وانت پراید حامل کالای قاچاق در جاده کوار-شیراز توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پگاه خبر به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: روز گذشته فراخوانی مبنی بر تجمع اعتراضی در خصوص کشته شدن راننده یک دستگاه وانت پراید حامل کالای قاچاق در جاده کوار-شیراز، در فضای مجازی منتشر شد که شناسایی و دستگیری عامل اصلی به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: بر این اساس ماموران انتظامی با انجام اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند محل اختفای عامل انتشار فراخوان تجمع در فضای مجازی را در یکی از محله‌های شهرستان کوار شناسایی و در یک عملیات ضربتی و منسجم آن را دستگیر کنند.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم از قاچاقچیان عمده و کلان کالا و ارز است، تصریح کرد: وی در بازجویی فنی و تخصصی ضمن اظهار ندامت، علت و انگیزه‌اش از انتشار فراخوان، فشار بر مئسولان انتظامی و امنیتی مبنی بر عدم کنترل جاده برای تسهیل تردد قاچاقچیان و ایجاد فشار روانیو همسو کردن احساسات جامعه با خودش عنوان کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس با همکاری دستگاه قضائی، با کسانی که قصد تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی را داشته باشند به شدت و برابر قانون برخورد خواهد کرد.