کد خبر:15359
پ
شهردار منطقه هفت شیراز اعلام کرد:

اجرای فاز دوم طرح کاشت درخت با هم و برای هم

به گزارش پگاه خبر: ،شهردار منطقه هفت شیراز گفت:با توجه به اجرای فاز اول این طرح در سال گذشته و استقبال خوب شهروندان و همچنین دستور شهردار شیراز جهت اجرای نهضت کاشت درخت در سطح شهر شیراز، طرح دوم کاشت درخت با هم و برای هم در سطح منطقه هفت آغاز شد. شهروندان ساکن در […]

به گزارش پگاه خبر: ،شهردار منطقه هفت شیراز گفت:با توجه به اجرای فاز اول این طرح در سال گذشته و استقبال خوب شهروندان و همچنین دستور شهردار شیراز جهت اجرای نهضت کاشت درخت در سطح شهر شیراز، طرح دوم کاشت درخت با هم و برای هم در سطح منطقه هفت آغاز شد.

شهروندان ساکن در منطقه هفت تنها با ارسال پیامک می توانند به صورت رایگان مقابل منازلشان درخواست کاشت نهال کنند تا در اسرع وقت توسط واحد فضای سبز منطقه انجام گیرد.

وی اضافه کرد: شهروندان می توانند تنها با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۰۸۰۱۰۰۶۰۰ درخواست کاشت نهال کنند تا با پیگیری واحد فضای سبز منطقه به صورت رایگان مقابل خانه هایشان نهال کاشته شود.

شهردار منطقه هفت شیراز افزود: در فاز اول این طرح تعداد ۲۴۰۰ پیامک توسط شهروندان به سامانه پیامکی ارسال گردید و با پیگیری های انجام گرفته در اجرای این طرح تعداد ۳۵۰۰ نهال مقابل منازل شهروندان کاشته شد.
معصومی با بیان این مطلب که این اقدام با هدف افزایش سرانه فضای سبز و حفظ و بهبود زیبایی منظر شهری و کمک به کاهش آلودگی هوا نیز اجرا شده است، تصریح کرد: در اجرای این طرح درختانی مانند نارنج، سرو، زیتون تلخ و … که سازگار با جغرافیای منطقه باشد کاشته خواهد شد و ضمن کاشت نهال دستورالعمل نگهداری و زمان بندی آبیاری گیاه توسط کارشناسان فضای سبز به شهروندان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

منبع
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید