کد خبر:14387
پ
با حضور مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز

مراسم تکریم ومعارفه معاون حمل و نقل و ترافیک و شهردار منطقه ۳ شیراز

شهردار شیراز در حکمی مهندس مسعود طهماسبی را به سمت معاون حمل و نقل و ترافیک و مهندس کریم شکوهیان را به سمت شهردار منطقه ۳ شیراز منصوب کرد.

به گزارش پگاه خبر، مهندس اسکندرپور در مراسم تکریم و معارفه معاون حمل و نقل و ترافیک و شهردار منطقه ۳ شیراز گفت: یکی از سرفصل ها و رویکردهای مهم شهرداری و دوره پنجم شورای اسلامی شهر شیراز، ارتقای شاخص های حوزه حمل و نقل به ویژه هوشمندسازی خدمات این حوزه است که ضروری است این امر با هماهنگی حوزه های مختلف شهرداری سرعت بیشتری بگیرد. همچنین کلیه حوزه ها باید عملکرد خود را نسبت به رویکردها تسریع ببخشند.

 مهندس اسکندرپور خطاب به معاون جدید حمل و نقل و ترافیک تاکید کرد: از شما کار می خواهم و خروجی عملکرد شما باید ارتقای سطح عملکرد معاونت حمل و نقل در شهر و تحقق شعارهای شورا و شهرداری باشد.
وی خواستار ارتقای سطح عملکرد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، تسریع در اتمام مطالعات جامع حمل و نقل و انجام اقدامات اثربخش برای شهروندان در این حوزه شد.
شهردار شیراز با بیان اینکه دکتر زوربخش معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک متخصص حوزه حمل و نقل است اما نیازمند اقدامات اجرایی نیز در این حوزه هستیم، افزود: با توجه به تجربه و تخصص از ظرفیت ایشان به عنوان مشاور طرح تراموا استفاده می کنم.
مهندس اسکندرپور با اعلام اینکه در شهرداری های مناطق یک، سه و ۶ پروژه هایی در دست اجراست که پس از اتمام موجب افتخار مجموعه مدیریت شهری می شود، گفت: پروژه هایی در این مناطق در تراز بولوار شهید چمران در حال اجراست.
شهردار شیراز با اشاره به اینکه مهندس طهماسبی اقدامات تاثیرگذاری را در منطقه ۳ انجام داده است، اضافه کرد: پروژه های این منطقه با توجه به تجربه عمرانی مهندس شکوهیان در احداث پروژه های بزرگ مقیاسی همچون تقاطع شهدای کشن سرعت می گیرد.
وی ابراز امیدواری کرد که برند شهرداری منطقه سه به عنوان نگین گردشگری شیراز با اجرای پروژه های مختلف در این منطقه ارتقا پیدا کند.

دکتر قائدی رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این جلسه گفت: حوزه معاونت حمل و نقل مهمترین و کلیدی ترین حوزه ای است که باید در شهر به آن توجه ویژه شود چون اقدامات این حوزه مستقیما با زندگی شهروندان ارتباط دارد.
دکتر قائدی خطاب به شهردار جدید منطقه ۳ شیراز افزود: مهندس شکوهیان با توانمندی عمرانی پروژه های این منطقه را پیش ببرد و شروع پروژه های جدید که برای مردم مفید و موثر باشد را زمینه سازی کند.

سعید نظری عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه ۳ در این آیین گفت: هم اکنون تعدادی از پروژه های کلیدی و اولویت دار مجموعه شورا و شهرداری در این منطقه در حال اجراست و عملیات عمرانی و روند اجرایی پروژه های متعدد این منطقه باید استمرار داشته باشد.
نظری با بیان اینکه از رویکردها و عملکرد معاون پیشین حمل و نقل شهرداری شیراز در طول مدت تصدی ایشان بهره بردیم، افزود: پس از اجرای زیرساخت های علمی توسط دکتر زوربخش به عنوان متخصص حوزه حمل و نقل نیاز داشتیم به صورت عملیاتی به این مباحث پرداخته شود.

مسعود طهماسبی شهردار پیشین منطقه ۳ و معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز نیز در این جلسه گفت: تلاش میکنم پروژه های این حوزه را با سرعت بیشتری پیش ببرم و در مسیر اجرایی کردن خواسته ها و رویکردهای مجموعه شورا و شهرداری گام بر می دارم.
طهماسبی با اشاره به اینکه حوزه حمل و نقل و ترافیک به علت توسعه شهر دچار مشکلات عدیده ای است گفت: تعیین سرانه خدماتی نقاط مختلف شهر، لزوم پیوست ترافیکی ساختمان های بلند مرتبه، اولویت بندی پروژه های حوزه حمل و نقل، توسعه شهر الکترونیک و هوشمند، فرهنگسازی در حوزه حمل و نقل و ترافیک از جمله اقدامات مدنظر است.

کریم شکوهیان شهردار جدید منطقه ۳ شیراز نیز گفت: شرایط این منطقه با توجه به گردشگرپذیر بودن ویژه است و تلاش می کنم علاوه بر اتمام پروژه های عمرانی مختلف این منطقه، پروژه های جدیدی را آغاز کنم.

دکتر زوربخش معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز نیز در این مراسم ضمن آرزوی توفیق و موفقیت برای مدیران جدید گفت: طبق توصیه اکید شهردار شیراز بر امانتداری و پاکدستی، تلاش کردم بار امانت را به سلامت به سر منزل مقصود رسانده باشم.

براساس این گزارش، دکتر مجتبی زوربخش معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز نیز به عنوان مشاور طرح تراموا منصوب شد.

مسعود طهماسبی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز پیش از این شهردار منطقه ۳ و ۵ شیراز، شهردار صدرا، معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز و … بوده است و کریم شکوهیان شهردار منطقه ۳ شیراز پیش از این رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری و مجری خط ۳ مترو شیراز بوده است.

 

منبع
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید