کد خبر:13790
پ
دیدار هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی شیراز

تاسیس شرکت حمل و نقل ریلی توسط منطقه ویژه اقتصادی شیراز پیگیری شود

استاندارفارس گفت: سرمایه گذاران متقاضی حضور در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بخش های مختلف شهرک هستند و باید تسهیلات لازم برای حضور آنان در این منطقه بیش از گذشته فراهم شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی شیراز اظهارداشت: کارهای خوبی در منطقه […]

استاندارفارس گفت: سرمایه گذاران متقاضی حضور در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بخش های مختلف شهرک هستند و باید تسهیلات لازم برای حضور آنان در این منطقه بیش از گذشته فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی شیراز اظهارداشت: کارهای خوبی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز شده و کارهای بهتری هم باید بشود؛ اما جامعه و فعالان اقتصادی اطلاعات دقیقی در این خصوص ندارند و باید با اطلاع رسانی مناسب این کاستی را جبران کنید.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس تاکید کرد: همه ظرفیت های استان برای تسهیل این شهرک باید پای کار بیاید و همه مدیران و دستگاه ها باید برای رونق هرچه بیشتر این منطقه به وظایف خود عمل کنند.
وی از اختصاص ۱۵۰ لیتر آب را از خط دوم آب شیراز به منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی بزرگ شیراز خبر داد و افزود: برای تامین آب شرب و غیر شرب منطقه ویژه اقتصادی شیراز همه اقدامات لازم از جمله خرید چاه باید پیگیری و اجرایی شود.
استاندارفارس با بیان این که باید از قوانین حمایتی دولت برای تقویت پیمانکاران منطقه ویژه اقتصادی شیراز استفاده شود، گفت:
برای ایجاد زیرساخت هایی مانند نیروگاه برق می توان از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده کرد.
دکتر رحیمی ادامه داد: تاسیس شرکت حمل و نقل ریلی سرمایه گذاری مناسبی است که باید توسط منطقه ویژه اقتصادی شیراز پیگیری شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید