کد خبر:13526
پ

ماجرای گروگان گیری بامداد امروز در شیراز

سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس، در این باره اظهار کرد: با اعلام گزارش یک فقره نیابت قضایی از بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه استان بوشهر به پلیس آگاهی استان فارس، موضوع شناسایی و دستگیری متهم متواری این پرونده در دستور کار […]

سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس، در این باره اظهار کرد: با اعلام گزارش یک فقره نیابت قضایی از بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه استان بوشهر به پلیس آگاهی استان فارس، موضوع شناسایی و دستگیری متهم متواری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

 

او با بیان اینکه متهم متواری دارای سوابق متعدد کیفری بوده است، افزود: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد که او در یکی از محله‌های شهر شیراز مخفی شده است.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با تلاش مأموران پلیس آگاهی مخفیگاه متهم شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی، بامداد امروز به آن مکان اعزام شدند، گفت: ماموران با ارائه هشدار‌های لازم به متهم، خواستار تسلیم شدن او شدند که ضمن بی توجهی اقدام به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی کرده و با وارد شدن به یکی از منزل‌های همجوار، اقدام به گروگان گرفتن یک زن کرد.

 

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: پس از ساعت‌ها گفتگو و انجام عملیات روانی از سوی مأموران انتظامی، در نهایت متهم طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و خلع سلاح و فرد گروگان گرفته شده صحیح و سالم آزاد شد.

 

سردار حبیبی با بیان اینکه از این متهم، ۲ قبضه اسلحه جنگی به همراه ۴ عدد خشاب و تعداد زیادی فشنگ کشف شد، افزود: در سوابق این متهم ۱۰ فقره سابقه کیفری از جمله ایراد ضرب و جرح عمدی، سرقت، قاچاق مواد مخدر، تهدید و قتل مشاهده می‌شود.

 

فرمانده انتظامی استان فارس هشدار داد: استان فارس محل ناامنی برای فعالیت افراد مخل نظم و امنیت عمومی بوده و پلیس فارس به صورت قانونی و قاطع با اینگونه موارد برخورد می‌کند.

<div id="pos-article-display-12721"></div>sidebar_ads
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید