کد خبر:13264
پ

آغاز ثبت‌نام داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور در فارس

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و دبیر منطقه هفت کشور گفت: ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز پنجم مردادماه آغاز و تا دوم شهریورماه ادامه دارد.   محمدحسن صیف با اعلام اینکه ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور انجام […]

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و دبیر منطقه هفت کشور گفت: ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز پنجم مردادماه آغاز و تا دوم شهریورماه ادامه دارد.

 

محمدحسن صیف با اعلام اینکه ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور انجام می‌شود، اظهار داشت: در دفترچه انتخاب رشته داوطلبان، رشته محل‌ها و دوره‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مشخص‌شده است که داوطلبان می‌توانند این رشته‌ها را برای ورود به دانشگاه انتخاب کنند.

 

او افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و دبیر منطقه هفت کشور، ادامه داد: استان فارس با دارا بودن ۴۲ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور از تاریخ اعلام‌شده، منحصراً به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

 

صیف ادامه داد: همچنین داوطلبان متقاضی ثبت‌نام می‌توانند از طریق پورتال دانشگاه به نشانی fars.pnu.ac.ir جزئیات بیشتر ثبت‌نام را دریافت کنند.

 

او با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور، در ایام کرونا علاوه بر اینکه توانست آزمون‌های خود را به‌صورت غیرحضوری و الکترونیکی برگزار نماید، توانست بخشی از آزمون‌های سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات را نیز به بهترین نحو ممکن برگزار کند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با اشاره به تدابیر دانشگاه پیام نور برای رفع دغدغه مالی و شهریه دانشجویان گفت: این دانشگاه علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی، با انعقاد تفاهم‌نامه با سه بانک عامل تسهیلات با کارمزد پایین و شرایط آسان را برای دانشجویان فراهم کرده که هیچ دانشجویی جز تحصیل، دغدغه دیگری نداشته باشد.

 

او تصریح کرد: دانشگاه پیام نور علاوه بر بانک‌ها با بنیاد علوی نیز تفاهم‌نامه منعقد نموده و این قرارداد، به دانشجویان محروم کمک‌های شایانی می‌کند.

 

دبیر منطقه هفت کشور در پایان گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر معاف از پرداخت شهریه هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید