کد خبر:12488
پ

نحوه بهره مندی شاغلان و رانندگان حمل ونقل مسافری از تسهیلات ویژه کرونا

  ​مهندس سیاهپور از تخصیص تسهیلات برای شاغلان و رانندگان حمل و نقل مسافربری خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل استان فارس، مهندس علیرضا سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای فارس با اشاره به تعطیلی شرکت های مسافربری و بیکاری رانندگان به دلیل شیوع ویروس […]

 

​مهندس سیاهپور از تخصیص تسهیلات برای شاغلان و رانندگان حمل و نقل مسافربری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل استان فارس، مهندس علیرضا سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای فارس با اشاره به تعطیلی شرکت های مسافربری و بیکاری رانندگان به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: در اوایل شروع شیوع ویروس کرونا، طبق اعلام ستاد مبارزه با این ویروس کلیه خدمات مسافربری بین شهری لغو گردید که باعث متضرر شدن فعالان این عرصه شد.

مهندس سیاهپور از تخصیص تسهیلات برای شاغلان و رانندگان حمل و نقل مسافربری خبر داد و افزود: در همین راستا؛ متقاضیان می توانند جهت بهره مندی از تسهیلات ویژه کرونا به تارنمای اینترنتی”کارا” به نشانی www.kara.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای فارس تصریح کرد: اولویت ارائه تسهیلات با رانندگان فعال است و در صورت بروز هرگونه مشکل و اختلال در فرآیند ثبت نام؛ متقاضیان به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خود مراجعه نمایند.

گفتنی هم اکنون با رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش تعداد مسافرین در اتوبوس ها فعالیت ناوگان مسافربری بین شهری کماکان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید