کد خبر:12030
پ

قیمت جدید محصولات سایپا در دور جدید پیش فروش خودروها اعلام شد/تاریخ و نحوه ثبت نام

صبح امروز خودروسازی سایپا با اعلام جدولی نرخ اولیه برای پرداخت ودیعه اول خودروها در پیش فروش محصولاتش را اعلام کرد. روز گذشته راس ساعت ۱۴ دور جدید پیش فروش محصولات سایپا آغاز شد و هم اکنون  بر اساس فهرست اعلامی در پیش فروش جدید سه خودروی جدید از جمله شاهین، کوئیک s و ساینا […]

صبح امروز خودروسازی سایپا با اعلام جدولی نرخ اولیه برای پرداخت ودیعه اول خودروها در پیش فروش محصولاتش را اعلام کرد.

روز گذشته راس ساعت ۱۴ دور جدید پیش فروش محصولات سایپا آغاز شد و هم اکنون  بر اساس فهرست اعلامی در پیش فروش جدید سه خودروی جدید از جمله شاهین، کوئیک s و ساینا s نیز در این پیش فروش به گزینه‌های انتخابی متقاضیان اضافه شده‌اند.

 

نام محصول مبلغ پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
شاهین ۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد دی لغایت اسفند ۹۹
کوئیک s ۴۰۸٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد آبان لغایت دی ۹۹
ساینا s ۳۹۸٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مهر لغایت آذر ۹۹
کوئیک R ( دورنگ) ۳۹۵٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد فروردین لغایت خرداد ۱۴۰۰
کوئیک دنده ای ۳۵۲٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد فروردین لغایت خرداد ۱۴۰۰
وانت ۱۵۱ آپشنال ۳۴۶٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد فروردین لغایت خرداد ۱۴۰۰
نیسان تک سوز آپشنال ۴۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد شهریور ۹۹
نیسان دوگانه سوز آپشنال ۵۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد شهریور ۹۹
نیسان دیزل ۷۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد شهریور لغایت آبان ۹۹

 

جزئیات فروش خودروهای گروه خودروسازی سایپا را مشاهده کنید:

تاریخ و نحوه ثبت نام: متقاضیان محترم از ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۱۸/۰۳/۹۹ لغایت ۲۰/۰۳/۹۹) به مدت ۳ روز ) به صورت شبانه روزی می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس

saipa.iranecar.comپس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند . لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفا از طریق آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود. توجه : متقاضیانی که قبلاً جهت شرکت در روش فروش فوق العاده نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده اند نیز لازم است با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به انتخاب خودرو اقدام نمایند.

شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش پیش فروش یکساله : ۱ -محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. ( هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو میباشد ) ۲ -حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می باشند. ۳ -امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد . ۴ -متقاضی طی ۳۶ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد . ۵ -متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا ۳ سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت . ۶ -شماره کارت , شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد . در صورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود. ۷ -شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد. ۸ -کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند . بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی ، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی باشد. ۹ -در صورتیکه مشتری حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننماید کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. لذا در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر خودرو الزامی می باشد. ۱۰ -ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی باشد. ۱۱ -روش پیش فروش یکساله فاقد سود مشارکت و سود انصراف می باشد. ۱۲ -در صورتیکه متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی تاریخ های ۱۷/۰۳/۹۹ و ۱۸/۰۳/۹۹ طرح فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا و ایران خودرو منتخب گردند، امکان شرکت در طرح های پیش فروش را نخواهد داشت . ۱۳ -چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو ، مشخص گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه می باشد، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد گردید.

شرایط اختصاصی روش پیش فروش یکساله :
۱ -پیش فروش مذکور با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی گردد.
٢ -ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش یکساله متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا میباشد.
٣ -درصورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح ، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی ،
قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.
۴ -فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف ۳ روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.
۵ -پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می بایست ظرف ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان
تحویل که در بخشنامه آتی اعلام خواهد شد، اقدام نمایند.
۶ -در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر ؛ امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد .
٧ -در روش های پیش فروش ، قیمت نهایی خودروها به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه خواهد شد .
٨ -مابه التفاوت قیمت خودرو در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز شرکت از مشتریان گرامی اخذ خواهد شد .
٩ -رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه ، انتخاب خواهد شد.
١٠-امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروها بصورت اختیاری فراهم می باشد . در صورت انتخاب بسته ، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می گردد.

<div id="pos-article-display-12721"></div>sidebar_ads
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید