کد خبر:11534
پ

سوم خرداد یکی از مهم ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی است/ آرمان فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد/ مسلمانان مالک اصلی قدس هستند

سردار غیاثی گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب نشینی نخواهند کرد. به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار سید هاشم غیاثی در جلسه شورای معاونین سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان استان فارس […]

سردار غیاثی گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب نشینی نخواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار سید هاشم غیاثی در جلسه شورای معاونین سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان استان فارس از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم چشم پوشی نکردند، گفت: بسیجیان در اهدای خون به بیماران نیازمند نیز حضور گسترده ای داشته اند و در زمینه کمک های اقتصادی تاکنون در چند مرحله بسته های معیشتی یه اقشار نیازمند استان فارس اهدا شده و با توجه به تشکیل بانک اطلاعاتی جامع اقشار نیازمند این اهدای بسته های معیشتی همچنان ادامه خواهد داشت.
سردار غیاثی در بخش دیگری از صحبت هایش با تاکید بر اینکه روز جهانی قدس نماد همبستگی مسلمانان جهان در مبارزه با رژیم صهیونیستی است، گفت: آرمان فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است و هرگونه تلاش و طرح آمریکا و سران رژیم صهیونیستی برای خدشه به این آرمان از جمله طرح معامله قرن محکوم به شکست است.
وی با بیان اینکه مسلمانان مالک اصلی قدس هستند، گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب نشینی نخواهند کرد و انقلاب اسلامی همواره حامی ملت های مظلوم و مسلمانان جهان خواهد بود.
فرمانده سپاه فجر همچنین با تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: مسئله آزادسازی خرمشهر در زمانی اتفاق افتاد که تمام جهان از رژیم بعث حمایت می کرد و روی کاغذ آزادسازی این شهر غیر ممکن بود.
وی با بیان اینکه فرهنگ برآمده از دفاع مقدس امروز الگوی اصلی ملت های مسلمان و آزادیخواهان جهان برای مبارزه با استکبار جهانی است، گفت: روحیه بسیجی، جهادی و شهادت طلبی جوانان مومن و انقلابی پیروزی بزرگ و آزادسازی خرمشهر عزیز را برای ملت ایران اسلامی فراهم آورد.
سردار غیاثی با بیان اینکه از سوم خرداد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس همچنان بعنوان یکی از مهم ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی یاد می شود، گفت: مسئولان استان و شهرستان شیراز و عموم مردم انقلابی فارس تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه جشن های چهلمین سالگرد دفاع مقدس بکار گیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید