واکنش تعدادی از فعالان رسانه در پی شکایت شهردار شیراز
واکنش تعدادی از فعالان رسانه در پی شکایت شهردار شیراز

به گزارش پگاه خبر پس از شکایت شهردار شیراز از مدیرمسئول سایت صبح شیراز تعدادی از فعالان رسانه با صدور نامه ای نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند . متن این نامه که به امضای تعدادی از مدیران مسئول، سردبیران و روزنامه‌نگاران رسانه‌ها در شیراز رسیده، به شرح زیر است : جناب آقای مهندس […]

به گزارش پگاه خبر پس از شکایت شهردار شیراز از مدیرمسئول سایت صبح شیراز تعدادی از فعالان رسانه با صدور نامه ای نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند .

متن این نامه که به امضای تعدادی از مدیران مسئول، سردبیران و روزنامه‌نگاران رسانه‌ها در شیراز رسیده، به شرح زیر است :

جناب آقای مهندس اسکندرپور، شهردار محترم شیراز
با سلام و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان

در روزهای گذشته خبری مبنی بر شکایت جنابعالی از مدیرمسئول پایگاه خبری و تحلیلی «صبح شیراز» در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده است.

رسالت رسانه آگاهی‌بخشی و نقد منصفانه به قصد اصلاح امور و بهبود شرایط است. در این مسیر اگر خطایی نیز رخ دهد، می‌توان با توجه به نیت خیرخواهانه رسانه‌ها از کنار آن گذشت و قضاوت را به جای عدلیه، به دادگاه افکار عمومی سپرد.

امضاکنندگان این نامه با بیم از آنکه مبادا طرح شکایت از رسانه‌ها از سوی مدیران و مسئولان، به رویه و عادتی معمول تبدیل گردد و گردش آزاد اطلاعات، آزادی بیان و فرصت نقد عملکردها را به خطر بیاندازد خواستار آنست که از این شکایت صرف‌نظر کرده و آن را پس بگیرید.
شیراز، شهر مدارا و مروت است و از جنابعالی در مقام شهردار این شهر، انتظار می‌رود که این صفات را در گفتار و رفتار خود نمایندگی کنیدو نقشی نیکو از خود در صفحه مدیریت این شهر باقی بگذارید.

با احترام

محمد برزویی – سیدسبحان تقوی – نوید جعفری – حسین حسن‌پور – محمد‌جواد شلتوک‌کار – ابراهیم شیشه‌گر – پویا محسنی – سحر مختاری – فرزاد وثوقی