کد خبر:10646
پ

واریز وام یک میلیون تومانی از ظهر امروز

بانک مرکزی اعلام کرد:وام یک میلیون تومانی از ظهر امروز به حساب ۱۷.۱ میلیون نفر واریز می‌شود.   پس از بررسی پیامک‌های متقاضیان وام قرض‌الحسنه یک‌میلیون‌تومانی ویژه کرونا، ظهر امروز لیست ۱۷،۱۵۳،۰۲۱ سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ارسال شد تا با اقدام بانک مرکزی از ظهر امروز به حساب مردم عزیز واریز شود. همچنین واریز […]

بانک مرکزی اعلام کرد:وام یک میلیون تومانی از ظهر امروز به حساب ۱۷.۱ میلیون نفر واریز می‌شود.

  پس از بررسی پیامک‌های متقاضیان وام قرض‌الحسنه یک‌میلیون‌تومانی ویژه کرونا، ظهر امروز لیست ۱۷،۱۵۳،۰۲۱ سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ارسال شد تا با اقدام بانک مرکزی از ظهر امروز به حساب مردم عزیز واریز شود.
همچنین واریز وام یک میلیون تومانی برای درخواستهایی که پس از امروز نیز ثبت شود، از دهم اردیبهشت انجام می شود.
 سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با اعلام اینکه افرادی که تا (۳۱ فروردین) پیامک به ۶۳۶۹ ارسال کرده‌اند، وام یک میلیون تومانی خود را تا پنجشنبه این هفته دریافت می‌کنند.
او افزود :این وام به کسانی تعلق می‌گیرد که پیش از این یارانه دریافت می‌کردند، سرپرست خانوار هستند و سیمکارت به نام آنهاست.
میرزایی تصریح کرد :همچنین افرادی که تا هفتم اردیبهشت پیامک بزنند، پنجشنبه آینده وام یک میلیون تومانی برایشان واریز می‌شود.
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا اضافه کرد: افرادی که سیمکارتی به نامشان نیست می توانند تا ۱۸اردیبهشت برای تهیه سیمکارت مراجعه کنند و وام این افراد پس از ماه از ماه مبارک رمضان به حسابشان واریز می شود.
وی بیان کرد: ارسال پیامک با سیمکارت شخصی به منزله این است که افراد متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی هستند و علاوه بر آن اجازه می دهند که ٣٠ قسط به مبلغ ٣۵ هزار تومان از یارانه آنها کسر شود.
<div id="pos-article-display-12721"></div>sidebar_ads
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید