کد خبر:10144
پ

درمان اتباع بیگانه مبتلا به کرونا در استان فارس رایگان انجام می شود

درمان اتباع بیگانه مبتلا به کرونا در استان فارس رایگان انجام می شود با تصویب ستادمدیریت بیماری کرونا کشور ودستور فوری استاندار فارس درمان اتباع بیگانه مبتلا به بیماری کرونا به صورت کاملا رایگان در مراکز بهداشتی و درمانی استان فارس انجام می شود . به گزارش پگاه خبر ، با توجه به شیوع بیماری […]

درمان اتباع بیگانه مبتلا به کرونا در استان فارس رایگان انجام می شود

با تصویب ستادمدیریت بیماری کرونا کشور ودستور فوری استاندار فارس درمان اتباع بیگانه مبتلا به بیماری کرونا به صورت کاملا رایگان در مراکز بهداشتی و درمانی استان فارس انجام می شود .

به گزارش پگاه خبر ، با توجه به شیوع بیماری کرونا و احتمال گسترش این بیماری در بین اتباع خارجی ، با تصویب ستاد کرونا ،استاندار فارس با صدور دستوری به دانشگاه علوم پزشکی خواستار رسیدگی و مداوای اتباع خارجی بدون دریافت هزینه و به صورت رایگان گردید.

دکتر رحیمی استاندار فارس، از اتباع خارجی ساکن در استان به خصوص اتباع کشور افغانستان خواست ،بدون نگرانی بابت هزینه های احتمالی درمانی مرتبط با بیماری کرونا در صورت نیاز به هرگونه خدمات درمانی به مراکز ذیربط مراجعه و از خدمات رایگان بهداشت درمان و علوم پزشکی جمهوری اسلامی استفاده نمایند.

<div id="pos-article-display-12721"></div>sidebar_ads
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید